Stowarzyszenie LGD Razem na Piaskowcu zaprasza

Stowarzyszenie LGD Razem na Piaskowcu serdecznie Państwa zaprasza na Majówkę w Borkowicach w dniu 28 maja 2017 r gdzie będzie mieścić się nasze stoisko na którym będzie można uzyskać informacji o dofinansowaniach. Poniżej przedstawiamy program.

majowka2017

Zasada konkurencyjności dotycząca beneficjentów ( podejmowanie działalności gospodarczej oraz rozwój działalności gospodarczej)

Stowarzyszenie LGD Razem na Piaskowcu poniżej przedstawia poradnik dla beneficjentów PROW dot. zasad konkurencyjności, który został opublikowany na stronie Witryna Wiejska. Zachęcamy do jego zapoznania.

Poniżej link do poradnika:

http://witrynawiejska.org.pl/strona-glowna/poradniki/item/47099-zasada-konkurencyjnosci-w-ramach-prow-2014-2020

Informacja

Stowarzyszenie LGD  „Razem na Piaskowcu” uprzejmie informuje iż w dniach 22-24 maja 2017 r biuro Stowarzyszenia przy ul. Kolejowej 36 B w Szydłowcu będzie nieczynne z powodu wyjazdu pracowników na szkolenie. Za utrudnienia przepraszamy.

Kolejna sesja za nami

W dniu 17 maja 2017 r Stowarzyszenie LGD „Razem na Piaskowcu” uczestniczyło na sesji Rady Gminy w Skarżysku- Kościelnym. Pani Dorota Sykulska pracownik biura Stowarzyszenia LGD „Razem na Piaskowcu” przedstawiła informacje dotyczące planowanych naborów na rok 2017 oraz o działalności stowarzyszenia.

IMG_0716 IMG_0711 IMG_0714

Informacja o umieszczeniu logotypów przez beneficjentów

Stowarzyszenie LGD ” Razem na Piaskowcu” przypomina beneficjentom którzy otrzymali wsparcie w ramach naboru ” Podejmowanie działalności gospodarczej” i ” Rozwój działalności gospodarczej” o umieszczeniu informacji dotyczącej otrzymania pomocy zgodnie z Księga wizualizacji PROW 2014-2020 dostępnej na naszej stronie internetowej w zakładce Nabory wniosków- Legislacja.

Poniżej podajemy również link do informacji o logotypach.

http://www.minrol.gov.pl/Wsparcie-rolnictwa/Program-Rozwoju-Obszarow-Wiejskich-2014-2020/Dzialania-informacyjne-PROW-2014-2020/Ksiega-wizualizacji-i-logotypy

Stowarzyszenie LGD Razem na Piaskowcu informuje

W związku z tym, że  Lokalna Grupa Działania „Razem na Piaskowcu” planuje ogłosić kolejny nabór wniosków w ramach projektów grantowych zamieszczamy do konsultacji lokalne kryteria wyboru operacji wraz z formularzami uwag.

Jeśli będziecie Państwo mieli jakieś uwagi to prosimy o przesłanie ich na zamieszczonych formularzach na adres: biuro@razemnapiaskowcu.pl do dnia 19 maja 2017  roku do godziny 11.00

Formularz-zgłaszania-uwag-LKWO-Projekty-grantowe1 (2)

KRYTERIA-WYBORU-OPERACJI – projekty grantowe

LGD Razem na Piaskowcu na Majówce Mirzeckiej

W dniu 3 maja 2017 Stowarzyszenie LGD Razem na Piaskowcu miało przyjemność uczestniczyć w Majówce Mirzeckiej, na której zostały udzielane informacje na temat Stowarzyszenia i planowanych naborach wniosków. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie.

IMG_0681 IMG_0688 IMG_0693 IMG_0695

Stowarzyszenie LGD Razem na Piaskowcu na XV Szydłowieckich Zygmuntach

W dniu dzisiejszym tj. 2 maja 2017 r Stowarzyszenie LGD Razem na Piaskowcu uczestniczyło w XV Szydłowieckich Zygmuntach na Rynku Wielkim w Szydłowcu, gdzie można było dowiedzieć się o działalności Stowarzyszenia i planowanych naborach wniosków. Stowarzyszenie reprezentowały Pani Agnieszka Idzik – Napiórkowska – Dyrektor biura oraz Dorota Sykulska – Pracownik biura.

IMG_0674IMG_0668IMG_0656IMG_0662