Program „Równać Szanse”

Najwyższy czas …

Działasz z młodymi ludźmi (13-19 lat)? Mieszkasz na wsi lub mieście do 20 tysięcy ludzi? Jesteś młody i masz głowę pełną pomysłów? Brakuje Ci pieniędzy lub umiejętności aby je zrealizować?

Jeśli choć raz odpowiedź brzmi tak, Program Równać Szanse jest dla Ciebie!

W Programie „Równać Szanse” organizacje pozarządowe, biblioteki, gminne domy kultury oraz grupy nieformalne złożone z osób dorosłych, z miejscowości do 20 tys. mieszkańców, otrzymują dotacje na realizację projektów mających wspierać młodych ludzi w niezbędne umiejętności skutecznego radzenia sobie w życiu niezależnie od miejsca z jakiego pochodzą.

Nie czekaj, podejmij wyzwanie już dziś. Właśnie trwa nabór w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse 2016”.

Czekamy na Wasze projekty do 25 października. Warto powalczyć i wygrać 8 500 zł na projekty min. 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 lutego 2017 r. i trwające nie dłużej niż do 31 sierpnia 2017 r. Spotkajcie się, napiszcie wniosek i wspólnie zrealizujcie marzenia. Kolejna szansa dopiero za rok.

Więcej informacji na stronie www.rownacszanse.pl lub u Partnera Regionalnego, którym jest Fundacja Fundusz Lokalny SMK (dotyczy woj. lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego).

Dowiedz się więcej:

zadzwoń:

Robert Bąk (woj. podkarpackie): 601 168 152

Jacek Piwowarski (woj. świętokrzyskie): 516 788 118

Stanisław Baska (woj. lubelskie i małopolskie): 607 560 016

napisz: fundacjasmk@gmail.com

zajrzyj: www.fundacjasmk.pl

zaproś nas: a zorganizujemy spotkanie informacyjne, szkolenie lub doradztwo w Twojej miejscowości. W tej sprawie skontaktuj się wysyłając maila na adres: stachbas@poczta.onet.pl

ulotka RKG-RS

list_ogolny_2016 – FFL SMK

kryteria_oceny_merytorycznej_RS_2016_ost

wniosek_RKG_2016_ost

Zasady_RS_2016_RKG_ost